Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş

 

Yürüyen Güzellik Sizi Bekliyor

  • Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2022 20:26
  • Expires: This ad has expired
Yürüyen Güzellik Sizi Bekliyor
Beyaz iç çamaşırlı güzel kız

Tanım

Kalıcı ve erkekleri kendine hayran bırakan bir güzelliğe sahip olan yürüyen güzellik sizi bekliyor. Seks ihtiyacımı karşılarken bir yandan da para kazanmak için bu işi yapmaya başlamıştım. Uzun süredir bu iş de olan arkadaşlarım sayesinde kısa sürede adapte olmayı başardım. Sizinle birlikte romantik dakikalar yaşayarak kendimi rahatlatıyorum. Ayrıca özel bir işte çalıştığım için istediğiniz her saat görüşemiyorum. Sadece belirli saatlerde sizinle iletişime geçip randevu verebiliyorum. Bunun sebebi ise diğer işimin saatlerinin belirli olmadığıdır.

Yürüyen Güzellik Sizi Bekliyor

Hayalimde ki evi alabilmek için başladığım escort işinden kazandığım paranın hepsini biriktiriyorum. Bu şekilde kısa sürede evimi alabileceğimi umuyorum. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine gittiğim bir ev partisinde hayran kalmıştım bu eve. O saatten sonra sadece bunun için para biriktirmeye başladım. Bu ev dışardan bakıldığında çok sade gibi görünse de aslında içi çok eğlenceli kapalı sineması dahi olan büyüleyici bir ev. Bu yüzden bu evden bir tane de benim olmalı demiştim kendi kendime. O gün parti de herkes alkol alırken ben evi geziyordum. Evde ki her oda beni kendine hayran bırakmayı başarmıştı.

Yürüyen Güzellik Sizi Bekliyor

Yürüyen Güzellik Sizi Bekliyor

Ev sahibi benim bu davranışımı fark edince benimle ev turuna katılmak istemişti. Bana odaları gösterirken onunla o odaların birinde sevişmek istemiştim. Bir kaç oda gezdikten sonra onunla büyük bir odada sevişmeye başladım. Erkeklerin zayıf noktalarının kadınların kalçası olduğunu bildiğim için öncesinden ona sürtünüp duruyordum. Erkek arkadaşım azdıktan sonra beni odada ki yatağa atarak saatlerce sevişmemizi sağladı.

Sevdiğim Evde Seks

Biz üzerimizi giyip aşağıya indiğimizde pati bitiyordu arkadaşlarım beni görünce meraktan nerede olduğumu sorup durdular. Erkeklerin merak konusunda hiç bir duyguya sahip olmadıklarına eminim ama biz kadınlar öyle değiliz. Aklımız sadece seks sırasında çalışmıyor. İlişki sonrası da partnerimizin veya arkadaşlarımızın nerede olduklarını merak ediyoruz. Bu durumda onlarla hemen iletişime geçerek durumlarının nasıl olduklarını soruyoruz.

Bu şehirde doğmuş büyümüş birisi olarak burada ki bütün mahalleleri avucumun için gibi bilirim. Bir çok yerde de anım vardır eminim. Beni arayan erkeklerin konum atmasına bile gerek kalmıyor bazen çünkü ben evin nerede olduğunu bilebiliyorum. Bazı durumlarda taksicilere bile ben tarif ediyorum. Gece giderken gökyüzünde ki yıldızları izlemek kadar güzel bir şey yoktur. Bu yüzden bu saatlerde seks yapmayı daha çok seviyorum.

Listing ID: 30361e47bcfc7863

Report problem

Processing your request, Please wait....