Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş

 

Ödüllü Güzellik Kraliçesi

  • Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2022 20:22
  • Expires: This ad has expired
Ödüllü Güzellik Kraliçesi
mor elbiseli güzel İzmirli kadınlar

Tanım

Merhaba biraz size kendimden bahsedeyim. Ben ödüllü güzellik kraliçesi Esma sultan. Aldığım sayısız ödüller neticesinde escort olarak çalışmaya karar verdim. Bu sayede beni tanıyan bütün erkekler benim ilişkiye girmek istiyorlardı. Ücreti mukabilinde herkesle ilişkiye girdiğimi belirtmek isterim. 1.75 boyunda olduğum için sizden uzun olabilirim ama bu sizi istemeyeceğim anlamına gelmez. Ben seks konusunda kesinlikle seçici değilimdir ve güzelliğimden herkesin faydalanmasını isterim.

Ödüllü Güzellik Kraliçesi

Erkekler genellikle çok güzel bir kadın olduğum için beni aramaktan çekinirler ya da aradıklarında telefonda utanarak konuşamazlar. Bu gibi durumlarda onlarla daha samimi olmak ve onları rahatlatmak için öncelikle bir mekanda buluşarak biraz sohbet ediyorum. Ayrıca benim gibi güzel bir kızla aynı mekanda olduklarında otomatik olarak beni sahiplenmek istiyorlar. Benim için kavga eden sayısız erkek görmüştüm. Hatta bir keresinde iki yakın arkadaş benimle ve arkadaşımla görüşmek için benim evime gelmişlerdi.

Ödüllü Güzellik Kraliçesi

Ödüllü Güzellik Kraliçesi

Güzel kız görünce herkesin birlikte olmak istemesi çok normal olduğu için bu gibi olayları gayet normal karşılıyorum. Birer bardak alkol alarak sohbet ediyorduk, ikisinin de neredeyse benim kadar güzel kız arkadaşlarının olduğunu öğrendim. Ama her kız benim gibi hemen sizinle ilişkiye girmez o yüzden ben onlardan daha farklıyım. Birisi eve çağırarak onunla sohbet etmek istemiş kız arkadaşı evde onunla ilişkiye gireceğini düşünerek eve bile gelmemiş. Bu gibi olayları duydukça gerçekten gülüyorum.

Kız Arkadaşımla Özel Konuşma

Bence toplum olarak daha çağdaş olmamız gerekiyor. Bir insan istediği kişiyle ilişkiye girebilmeli hatta istediği bir kaç kişiyle bile ilişkiye girebilmeli çünkü karşılıklı memnuniyet var burada. Eğer bir aldatmaca bile varsa o durum anlayışla karşılanmalı ve diğer tarafın hakları geride bırakılmamalı. Birde kendilerine seks sırasında zarar veren kişileri son derece haklı buluyorum çünkü istedikleri gibi zevk alabilirler bunlar kendi tercihleri sonuçta.

Evimde ki yakışıklı erkekler sizin gibi sabırsızca benimle birlikte olmak için can atıyordu. Biraz daha bir şeyler içtikten sonra birisiyle odaya gitmek istediğimde ikisi de gelmek istedi bu durumda ikisinin de benimle birlikte olabileceğini söylememe rağmen kendi aralarında tartışarak tek girmek istediler. Daha sonra tartışma büyüyünce ikisini de evden göndermek zorunda kaldım. O gece başka erkeklerle görüşmek yerine yanımda ki kız arkadaşımla sevişmiştim. Böyle durumlarda elinizde ki ile idare etmeyi bilmeniz gerek diye düşünüyorum.

No Tags

  

Listing ID: 94961e5c76d08918

Report problem

Processing your request, Please wait....