Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş

 

Çingene Güzeli İzmirli Azel

  • Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2022 23:01
  • Expires: This ad has expired
Çingene Güzeli İzmirli Azel
Dövmeli Güzel Kız

Tanım

Elit kadınların aksine ben geldiğim ortamı unutmayan çingene güzeli İzmirli Azel sizinle seks yapmak ve günümü geçirmek için bekliyorum. Benim çevremde ki erkekler varoş oldukları için nasıl sevişileceğini bilmeyen kişilerdir. Eğer siz bu konuda tecrübeli ve bilgili olduğunuzu düşünüyorsanız beni aramaktan çekinmeyin. Hayallerinizin kadını olduğum için beni görür görmez benimle uzun ilişki hayalini kuracaksınız. Evde, otelde hatta ormanda bile ilişkiye giren bir bayan olarak sizi bekliyorum.

Çingene Güzeli İzmirli Azel

Bizim düğünlerimiz diğerlerinden farklı olur, bunun sebebi ise burada ki herkes oynamayı çok severler. Hatta bazıları kendi özel danslarını oluşturarak düğünlerde ortaya çıkıp oynarlar. Bende düğünümün böyle olmasını isteyen bir kız olarak gelecekte ki kocama sesleniyorum. Eğer düğünümüzde ortaya çıkıp oynamazsan benden uzak dur lütfen. Hiç evlenmeyelim daha iyi diyebilirim. Ayrıca benim dinlediğim müzikleri dinlemeleri benimle birlikte olan erkekler için sağlıklı olacaktır. Seçici olmayan erkeklerin beni tercih etmemelerini de ayrıca istiyorum çünkü ben sadece güzeli görebilecek tarzda erkeklerle ilişkiye giriyorum.

Çingene Güzeli İzmirli Azel

Çingene Güzeli İzmirli Azel

İzmir escort kaşarların en güzel huyu erkeklerine sahip çıkmaması olabilir. Bende sevgilime herhangi bir ortamda sahip çıkmama hatta o yokmuş gibi davranırım. Bu huyum kötü biliyorum ama ne yapayım bende böyle bir kadınım, beni böyle kabul edecekseniz gelin lütfen. Sürekli gelen erkeklerle uzun süreli ilişki düşünebilirim. Benimle birlikte düğünlerde oynayan erkeklere özel olarak gece seks oyuncaklarımı gösteriyorum ve onları benim üzerimde kullanmasını istiyorum. Benim bu özelliğimi bilen sayılı bir kaç kişiden birisi de siz oluyorsunuz.

Arabada Sakin ve Romantik Sohbet

Sevgililerimden birisi beni hafta sonu yemeğe götürmek istiyordu. Her ne kadar meşgul olduğumu söylesem de beni rahat bırakmıyordu bende tek çareyi ona katılmakta buldum. Uzak bir yere gideceğimiz için kamp kurmak istediğini söyledi bende ona göre eşya hazırlamıştım. Normalde böyle bir şeyi kabul etmem ancak bende kamp kurmayı seven bir çingene olarak ona katılmamda bir sakınca görmedim. Arabasıyla güzel bir ormanlık alana geldik. Biz geldiğimizde hiç kimse yoktu bende bunu fırsat bilerek hemen onunla arabada sevişmeye başladım. O an kalabalık ortamda saklanarak sevişmektense kimsenin olmadığı bir yerde ilişkiye girmek daha iyi olacaktır diye düşünmüştüm.

 

No Tags

  

Listing ID: 63561dcb3601f088

Report problem

Processing your request, Please wait....